Česky English Deutsch Polski
Drobečková navigace

Úvod > Blog > Zajímavosti z našich zahraničních obchodů

Zajímavosti z našich zahraničních obchodůDubaj

Navázali jsme na naše působení v Dubaji a nově jsme náš obchod v Global village, v rámci kterého nabízíme naše standardní a velmi oblíbené čokoládové produkty jako jsou mandle v čokoládě, krabičky s posvátnou geometrií a produkty s pražskými pamětihodnostmi. Naše kolegyně Monika Fiedlerová má v Dubaji tento koncept a šíření povědomí o naší značce na starosti. 

97dfd6e2-95e2-4167-af0a-534391cacbd3.JPG

 

Omán

Počátkem listopadu jsme připravili představení našich nových produktů – Ruby chocolate a Alunu v Ománu, hlavním městě Muscatu, kde máme i dva obchody. Celý event byl zaměřen zejména na edukaci konečného zákazníka a informovali jsme, jaké produkty splňují zdravotní požadavky na konečnou konzumaci čokolády. Představili jsme zároveň rozdíly mezi industriální čokoládou a čokoládou bean to bar, kterou sami vyrábíme.

skupinova fotka.JPG

Saudská Arábie

Byli jsme osloveni Double Tree by Hilton, abychom dodávali naše čokolády pro jejich hotelové aktivty a služby hostům. Ukazujeme světu, co vše zlaté české ručičky zvládnou vytvořit. V rámci prezentace České republiky na veletrhu Saudi Agricultural Expo v Saudské Arábii, jsme měli možnost představit Pražskou čokoládu a trdelník. Jedinečná kombinace kvalitních surovin a české receptury oslnila nejednoho návštěvníka. Děkujeme za tuto příležitost a krásnou zkušenost pod záštitou Ministerstva zemědělství.

petra a gary.JPG

 

Německo

V Kasselu jsme v rámci spřátelé kavárny záskali prostor pro prodej a zázemí naší čokolády. V Německu stále rozšiřujeme naše obchodní aktivity, posledním úspěchem je, že dodáváme naše produkty německému E.ON.

nemecko.jpg