Česky English Deutsch Polski
Drobečková navigace

Úvod > Naše čokoláda > České osobnosti

České osobnosti

Vzdáváme hold našim velikánům

Česká republika se pyšní nebo pyšnila spoustou geniálních umělců, panovníků a vědců. Někdo na jejich počest staví sochy a památníky, my jsme jejich odkaz vtiskli na obaly svých nejchutnějších čokolád.

Je nám velkou ctí, že ve svém portfoliu můžeme mít Dvořákovy mandle nebo Karlovy koule.

Tribute to the Greats of the past_uprav.jpg
Czech Praline_awarded-01.jpg

Příběh řady České osobnosti

Dlouho jsme si lámali hlavu nad tím, jak nejlépe vyjádříme úctu českým osobnostem, kterých si tolik vážíme. A pak nás to napadlo. Věnujeme jim čokolády tak originální a jedinečné chuti, že jména těchto osobností budou mezi lidmi znít ještě dlouhá léta!

Tomuto smělému cíli samozřejmě odpovídá i balení čokolád. Dali jsme si záležet a třeba Karlovy koule (Globuli Carolini) balíme po jednom kousku do zlatých fólií a poté do kožených vaků nesoucích tvář významného panovníka Karla IV.

Ingredience hodné velkých osobností

Globuli Carolini jsou ryze české pralinky. Jejich náplň tvoří mák, švestky a tuzemský rum. Tato lahodná kombinace se ukrývá pod hořkou čokoládou, která je navíc ještě obalena v bílé čokoládě. Už po prvním ochutnání se ve vašich ústech rozehraje úžasná symfonie chutí!

Antonínu Dvořákovi vzdáváme hold unikátní krabičkou, uvnitř které najdete mandle obalené ve vysoce kvalitní mléčné čokoládě, navrch ochucené zázvorovým posypem.

Intriguing taste.jpg
Chocolate product of delicate_CZ_Čokolády s odkazem pro další generace.jpg

Čokolády s odkazem pro další generace

Chceme, aby se na tyto velikány nikdy nezapomnělo, proto do výroby „jejich” čokolád dáváme veškeré své zkušenosti i lásku k řemeslu. A jsme přesvědčení, že by se do nich zamilovali. :-)