Česky English Deutsch Polski
Drobečková navigace

Úvod > Naše čokoláda > Posvátná geometrie

Posvátná geometrie

Objevte dokonalý smysl

Nedá se to popřít. Posvátná geometrie je všude kolem nás. Všechno z ní vychází a dalo by se říci, že je základním jazykem vesmíru. Jednoduché zákonitosti posvátné geometrie totiž vytvářejí veškerou realitu.

Na principech posvátné geometrie vznikl sám život.

Najdeme ji napříč vším – v každém květu i živém tvoru, v uspořádání atomů, molekul, prvků a samozřejmě napříč vesmírem – v uspořádání galaxií, oběžných drah planet… a v každém kousku naší čokolády :-)

Discover the perfection behind everything_uprav.jpg
Awake your consciousness.jpg

Probuďte své svědomí

Motivy posvátné geometrie jsme obalům této řady vtiskli proto, že věříme v jejich sílu rozkmitat pozitivní vibrace ve vašem těle. Pokud se uvolníte, dáte volný průchod vnímání všech tvarů a křivek kresby, pocítíte navýšené vědomí a čokoláda vám zachutná o to více.

Tak trochu nebesky.

Ingredience a složení

Na takovém zážitku se nedá šetřit.

Proto má každá čokoláda z edice Posvátná geometrie téměř čtvrtkilovou gramáž.

Aby si ji mohl vychutnat opravdu každý, vyrábíme je jak z mléčné, tak i bílé a hořké čokolády.

Dopřejte si trochu povznesení. :-)

Just take a bite – and get carried away.jpg
ovoce_geom.jpg

Zamilujte se do osvěžujícího ovoce v čokoládě

V čokoládě chutnají nejlépe. Prozkoumejte naše čokoládou dražované pochoutky a podlehněte vskutku lahodné chuti kandovaného pomeranče, hořké čokolády a kakaa. Výborné jsou višně v hořké čokoládě či acai berry v hořké čokoládě
a acai prášku.  Rádi kombinujeme přísady různých druhů a objevujeme nová lahodná spojení chutí. Ještě radši ale jsme, pokud jsou tyto přísady navíc zdraví prospěšné.

Naší vizí je co nejvíce pracovat se super-potravinami a přinášet vám tak nejen dokonalou chuť, která potěší vaše smysly, ale i pořádnou porci zdraví.