Česky English Deutsch Polski
Drobečková navigace

Úvod > Naše čokoláda > Volné ilustrace

Volné ilustrace

Čokoládové umění

Čokolády z vyhledávané série Volné ilustrace jsou oslavou svobody a jedinečnosti uměleckého vyjadřování. Produktovou linii charakterizují originální designy obalů, které vznikají ve spolupráci s našimi oblíbenými umělci. Těší nás, že jim můžeme dát prostor a říci: „Fantazii se meze nekladou.“ Díky tomu můžete v naší nabídce obdivovat tuto unikátní řadu čokolád, jakou nikde jinde nenajdete.

Vlajkovou lodí linie Volné ilustrace jsou pražená kávová zrna v hořké nebo mléčné čokoládě, která vám dodají energii i v těch nejnáročnějších dnech.

1515114183_1_ilustrace.jpg
moringa2.png

Čokoláda z říše fantazie

Věříme, že pokud má umělec tvořit, potřebuje k tomu svobodu a možnost tvořit zcela bez zábran. Jsme přesvědčeni, že jen tak může vzniknout opravdu hodnotný originál. A jsme hrdí na to, že se k našemu „čokoládovému poslání” znovu a znovu s chutí připojují kreativní lidé, kteří nám pomáhají tvořit tuto jedinečnou řadu cukrovinek. Řadu čokoládových delikates, jež potěší nejen ty, kteří žijí uměním a pro umění.

 

Ingredience a původ

Také cukrovinkám z řady Volné ilustrace věnujeme náležitou péči a k výrobě používáme jen ty nejkvalitnější suroviny. Pražená zrna vybíráme velmi pečlivě. Do vašich úst se tak dostanou jen ty nejlepší kousky. Samozřejmě až poté, co tato zrna obalíme v lahodné 53% hořké nebo 32% mléčné čokoládě.

1515114206_3_ilustrace.jpg
1515114217_4_ilustrace.jpg

Umělecká energie do života!

Kombinace sladké mléčné čokolády a hořkých kávových zrn nebo ryze hořká chuť zrn obalovaných v hořké čokoládě nejen potěší vaše chuťové pohárky, ale zároveň vám dodají pořádnou porci energie. Zvládnete tak vše, co si jen zamanete!