Česky English Deutsch Polski
Drobečková navigace

Úvod > Naše čokoláda > Volné ilustrace

Volné ilustrace

Čokoládové umění

Čokolády z vyhledávané série Volné ilustrace jsou oslavou svobody a jedinečnosti uměleckého vyjadřování. Produktovou linii charakterizují originální designy obalů, které vznikají ve spolupráci s našimi oblíbenými umělci. Těší nás, že jim můžeme dát prostor a říci: „Fantazii se meze nekladou.“ Díky tomu můžete v naší nabídce obdivovat tuto unikátní řadu čokolád, jakou nikde jinde nenajdete.

Vlajkovou lodí linie Volné ilustrace jsou mrazem sušené ovocné plody v 53% hořké nebo 28% bílé čokoládě, která vám dodají energii i v těch nejnáročnějších dnech.

Enjoy chocolate linked with pure art[1].jpg
Chocolate from the land of fantasy.jpg

Čokoláda z říše fantazie

Věříme, že pokud má umělec tvořit, potřebuje k tomu svobodu a možnost tvořit zcela bez zábran. Jsme přesvědčeni, že jen tak může vzniknout opravdu hodnotný originál. A jsme hrdí na to, že se k našemu „čokoládovému poslání” znovu a znovu s chutí připojují kreativní lidé, kteří nám pomáhají tvořit tuto jedinečnou řadu cukrovinek. Řadu čokoládových delikates, jež potěší nejen ty, kteří žijí uměním a pro umění.

Potěšte své smysly kolekcí připravenou společně s malířem Joe Muczka jr.

Ingredience a původ

Také cukrovinkám z řady Volné ilustrace věnujeme náležitou péči a k výrobě používáme jen ty nejkvalitnější suroviny. Ovocné plody vybíráme velmi pečlivě. Do vašich úst se tak dostanou jen ty nejlepší kousky. Samozřejmě až poté, co tato zrna obalíme v lahodné 53% hořké nebo 28% bílé čokoládě.

 

Ingredients and origin.jpg
Boost your day with energy from these uplifting artistic sweets!.jpg

Umělecká energie a zdraví do života!

Objevte zdravé mlsání a oddejte se naplno dokonalé harmonii chutí, které se nám v této naší novince podařilo rafinovaně propojit. Nejen pro milovníky čokolády ale i bobulového ovoce jsme připravili dokonalou lahůdku: mrazem sušené křupavé plody ukryté v jemné, lahodně sladké čokoládové krustě. Krémové na povrchu a smyslně červené uvnitř, tyto lehké a zdravé cukrovinky budou ve vašich ústech zvolna tát a připravovat vaše chuťové pohárky na okamžik, kdy je zalije osvěžující a slastné ovocné opojení. Jahody v bílé čokoládě a višně v hořké čokoládě nepotěší jen vaše chuťové buňky, ale navíc vás nabijí pořádnou dávkou energie a zdraví.