Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Naše čokoláda > Aluna bean to bar

Aluna bean to bar

Luxusní tabulková čokoláda Aluna je naším absolutním triumfem. Pečlivě jí zpracováváme od bobu až po tabulku – proto bean to bar.

Chceme Vám dopřát prvotřídní kvalitu a nezaměnitelnou chuť poctivé kvalitní čokolády.

Procestovali jsme několik zemí Jižní a Střední Ameriky, abychom objevili ty nejlepší kakaové boby. Získali jsme je v Kolumbii, na rodinné farmě Justiniana Suaréze. Každý člen této rodiny je hrdý na způsob ekologického a láskyplného pěstování bobů bez jakékoli chemie.

Z alchymistické dílny naší chocolatiérky vzešlo pět základních druhů mléčných a hořkých čokolád té nejvyšší kvality.

Protože vám chceme nabídnout co možná nezdravější a nutričně bohatou čokoládu, používáme ingredience jako kokosový cukr, který má nízký glykemický index, přírodní vanilku anebo kokosové mléko.

Aluna bean to bar

Ocenění jako důkaz

Aluna 44% mléčná získala hned několik ocenění na Evropské International Chocolate Awards stříbrnou a zlatou medaili za chuť a použití alternativního cukru a stříbrnou a Special medaili na celosvětové (World) International Chocolate Awards a stala se tak v této soutěži nejvýše oceněnou českou čokoládou  na celosvětové úrovni. Pozadu nezůstávají ani další čokolády z této rodiny, Aluna 66 % a Aluna 44 % s kokosovým mlékem, Aluna 55 % s mandlovým mlékem a Aluna 40 % bílá čokoláda s hlívou ústřičnou oceněné Great Taste awards.

Tuto a další čokolády naleznete v našem  e-shopu