Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Firemní filozofie

Firemní filozofie

Naše vize

Naší vizí je obnova jména Česka ve světě čokolády s odkazem na 1. republiku, kdy bylo Česko třetím největším zpracovatelem kakaové hmoty. Kakao otevírá vědomí a my skrze naši čokoládu navyšujeme potenciál transformace a možností. Samotná energie radosti, kterou zažíváme, když jíme lahodnou čokoládu, rozšiřuje naši vědomost.

Firemní filosofie

Naše mise

Věříme, že energie a péče, kterou vkládáme do všeho, co děláme, se promítá do každého z našich výrobků. Stejně jako do kvality služeb, které poskytujeme. Věříme také, že úsilí a láska, s níž vše děláme, se odrážejí nejen v designu a lahodné, povznášející chuti našich produktů, ale i v energii, kterou zákazníci díky našim produktům získávají.

 

„Vzdělaný člověk je ten, kdo rozvinul schopnosti své mysli natolik, že je mu dostupné vše, co si zamane, aniž by se dotkl práv ostatních.“
Napoleon Hill

Firemní hodnoty

 Láska a radost jako vědomá volba. Děláme, co milujeme. Milujeme, co děláme. Volíme si život v radosti, kterou skrze čokoládu a úsměv dáváme dál.

Pokora

Uvědomujeme si sebe sama v rámci celku, tak jako buňka, která má informaci o celém organismu. Jednáme s respektem k sobě i druhým.

Svoboda

Vyznáváme svobodu existence, práce i konání s respektem ke svobodě ostatních. Důležitější je pro nás nadšení, tvořivost a vlastní iniciativa nežli úkolová práce.

Odpovědnost

Odpovídáme za své činy, myšlenky i pocity. A to nejen v práci, ale i v životě.

Chceme pracovat s lidmi, kteří neznají problémy, nýbrž čelí výzvám.

Jsme jeden tým