Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Blog 2 > Pražská čokoláda expanduje do Dubaje

Pražská čokoláda expanduje do DubajeDatum konání:
15.9.2016
Datum ukončení:
1.12.2016

kiosk_Dubaj.jpg

 Naše společnost, ryze česká rodinná firma Pražská čokoláda, která v letošním roce slaví 11 let své existence, právě otevřela v Dubaji svou první zahraniční pobočku, a to sice v prestižní, egyptské části známého obchodního centra IBN Battuta, pojmenovaného podle slavného cestovatele.

V kiosku, který tvoří prodejní a ochutnávková část, tak mohou dubajští obyvatelé a návštěvníci ochutnat čokoládové delikatesy z produkce ryze české firmy, a to včetně dvou produktů, které jsou čerstvě oceněny Zlatou hvězdou Great Taste 2016 - Ćeského nugátu a mandlí v čokoládě se skořicí. Mezi dalšími výrobky, které na Blízký Východ Pražská čokoláda vyvezla, jsou například dia čokolády či klasické tabulkové čokolády různých příchutí.

Pražská čokoláda expanzí do Dubaje reagovala na četné podněty zákazníků z Blízkého východu, kteří v Praze navštívili některou z jejích sedmi prodejen. Vůbec prvním zákazníkem Pražské čokolády v Dubaji byla proslulá japonská restaurace Nobu, jejímž spolumajitelem je známý oskarový herec Robert De Niro.

 

 

 

 

 

 

Uložit