Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Blog 2 > Otevření nové pobočky v Ománu

Otevření nové pobočky v OmánuDne 23. května jsme slavnostně otevřeli naši novou pobočku na Středním východě. Po obchodním centru IBN Battuta v Dubaji v r. 2016 se naší další lokalitou stal Muscat Grand Mall v Ománu. Jsme velmi rádi, že můžeme podnikat v tak otevřené a přátelské zemi, kde se nám a naší čokoládě dostalo velmi srdečného přijetí.

Místním zákazníkům nejvíc chutnají naše stálice - Mandle v čokoládě a skořici a naše specialita Český nugát, oceněný v hodnocení Great Taste Awards. Velký úspěch zaznamenaly také čokolády speciální ramadánové edice.

Ománskou prodejnu provozujeme společně s našimi lokálními obchodními partnery, kteří nám poté, co ochutnali naše produkty v Dubaji, sami nabídli spolupráci. Porozuměli jsme si po obchodní i osobní stránce a věříme, že náš nový prostor v Muscatu je důkazem toho, že když se něco dělá srdcem, výsledek vždy stojí za to.

Pokud budete mít cestu do Ománu, přijďte se přesvědčit.

Naše nová prodejna v Muscat Grand Mall


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů