Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Blog 2 > Naše první bean to bar čokoláda!

Naše první bean to bar čokoláda!Naše čokoládové portfolio je bohatší o exkluzivní novinku – rozšířili jsme ho o jedinečnou bean to bar čokoládu, jejíž exotická chuť vás přenese až do Latinské Ameriky.

Kakaové boby, z nichž ji vyrábíme, jsme si osobně vybrali na jedné z rodinných kolumbijských farem. Její majitelé si získali naše sympatie pozitivním přístupem k životnímu prostředí a láskyplnou péčí o kakaovníky, o nichž můžeme směle říci, že plodí ty nejchutnější kakaové boby.

Kolumbijské boby jsme v Praze po rozdrcení konšovali celých 48 hodin. Díky tomu získaly mimořádně jemnou chuť, kterou naše chocolatiérka dovedla k dokonalosti přidáním kokosového cukru. Jak možná víte, kokosový cukr patří mezi sladidly k těm nejzdravějším – jeho blahodárné účinky na zdraví jsou známé mezi laiky i odborníky.

Aktuálně je v našich prodejnách a e-shopu k dostání 55% mléčná čokoláda, kterou jsme neváhali přihlásit do právě probíhající soutěže European Bean To Bar Competition pořádanou v rámci International Chocolate Awards.

Zároveň pilně pracujeme na tom, abyste co nejdříve mohli ochutnat i verzi v hořké čokoládě.

Máte se tedy rozhodně na co těšit!

Naladovka_Aluna_mlecna[1].jpg