Česky English Deutsch Polski
Drobečková navigace

Úvod > Naše čokoláda > Pamětihodnosti Prahy

Pamětihodnosti Prahy

Neobyčejné mandle v čokoládě

Srdcem produktové linie Pamětihodnosti Prahy jsou lahodné mandle obalené mléčné nebo hořké čokoládě. Ty následně ozvláštňujeme posypy ze skořice, kakaa, čili nebo zdravé rostliny moringy. Hotové mandle balíme do dřevěných, papírových nebo plechových krabiček s motivy nejznámějších památek Prahy. 

Neobyčejné mandle v čokoládě.jpg
Famous Sights_Story and design_uprav.jpg

Příběh a design

Pamětihodnosti Prahy jsme původně navrhli pro naši početnou zahraniční klientelu. Pro turisty je stále těžší sehnat ryze český suvenýr, takže jsme začali naše čokoládové mandle balit do speciálních krabiček s motivy nejkrásnějších dominant Prahy. A s překvapením jsme zjistili, že si tuto řadu rychle oblíbili také zákazníci z Česka a dělá radost i jim.

Původ a ingredience

Mandle k nám cestují až z Kalifornie, protože tam jsme objevili ty nejlepší pod sluncem. Obalujeme je ve vysoce kvalitní 53% hořké nebo 32% mléčné čokoládě a dochucujeme rozličnými posypy (skořice, kakao, zázvor aj.). Díky tomu si vaše chuťové pohárky vychutnají pouze ta nejlahodnější dražé.

2_famous_sight.jpg
Meet_the _winning....jpg

Šampion mezi mandlemi

Naše mandle v mléčné čokoládě a skořici získaly v roce 2016 zlatou hvězdu v mezinárodní soutěži Great Taste

V roce 2018 jsme do soutěže Great Taste přihlásili naše mandle v hořké čokoládě a skořici. Získaly dokonce dvě zlaté hvězdy!