Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Dárky na zakázku > Svatební čokoláda

Svatební čokoláda

Luxusní dárky z čokolády pro váš svatební den

Váš svatební den může být nezapomenutelný i díky naší luxusní čokoládě. Na vaše přání vyrobíme českou kvalitní čokoládu, která bude ideální svatební čokoládový dárek pro vás i vaše hosty.

Jsme český výrobce čokolády a naše značka Pražská čokoláda s láskou a vášní zpracovává a vytváří kvalitní mléčnou i hořkou čokoládu, kterou pro vaši svatbu připravíme speciálně na míru v nádherném dárkovém balení. Každý host vaší svatby si tak může odnést nevšední čokoládový dárek, který mu připomene váš den!

Svatební čokoláda

Naším triumfem jsou dech beroucí mandle v mléčné a hořké čokoládě ve skořici, které získaly několik ocenění prestižní soutěže Great taste. Naše kvalitní česká čokoláda je zakomponována i do mandlí v hořké čokoládě v kakau, mandlí v hořké čokoládě s moringou nebo kávě v hořké a mléčné čokoládě.

Dárky z čokolády

Čokoláda jako dárek je originální tečkou vašeho významného životního dne. Vaše svatební čokoláda bude zabalena do originálního dárkového balení. Záleží jen na vás, jaké dárkové čokolády zvolíte. Jsme zde pro vás a rádi s vámi vaše nápady, přání a požadavky probereme tak, abyste byli maximálně spokojeni!

Svatební dárkové balení

Nejsme jen výrobce čokolády, zakládáme si i na tom, aby naše produkty byly zabaleny do kvalitních a netradičních obalů. Vaše svatební čokoláda na míru se proto bude vyjímat v nádherných papírových taštičkách nebo originálních dřevěných krabičkách. Dárkové balení vám připravíme přesně dle vašich představ! Zvolíte si dárkovou stuhu vlastní barvy, šíře i textu, laserem umíme vypálit na dárkové balení jakýkoli motiv. Pomocí laseru umíme přesně gravírovat do různých materiálů, nejčastěji do dřeva či překližky, ale i sklo, kůži či plasty.

Svatební dekorace

Díky naší vlastní výrobě jsme pro vás schopni připravit i pestrou škálu svatebních dekorací.

Napište nám

Jsme připraveni s vámi zkonzultovat vaše nápady, či požadavky. Neváhejte a kontaktujte nás, abychom váš svatební den mohli vyšperkovat do posledního detailu.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů