Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Blog 2 > Kvalitní čokoláda jako součást životního stylu

Kvalitní čokoláda jako součást životního styluPro čokoládu a čokoládové výrobky má slabost nejeden z nás. Pohladí nejen naše chuťové pohárky, ale zároveň i duši a přináší nám radost a potěšení. Prostě s čokoládou můžeme mít sladkou chvilku sami pro sebe. Pokud si však myslíte, že se po Vánocích musíte své čokoládové vášně striktně vzdát, jste na omylu…

 

Kvalitní čokoláda pro zdraví

Právě kvalitní čokoláda, u které jste si jisti původem a která je opravdu vyrobena z těch nejlepších surovin, může Vašemu zdraví naopak prospívat, protože obsahuje velké množství minerálních látek, zmírňuje pocity úzkosti a působí antidepresivně. Zahání únavu, chrání cévy, je mocným afrodiziakem, blahodárně působí na pokožku, snižuje cholesterol, navodí pocit štěstí a snižuje srážlivost krve. Pokud si budete vybírat čokoládu s vysokým obsahem kakaové hmoty, budete mít i blahodárný zdroj zinku, železa, magnesia a mědi.

Vyvážená a smyslná chuť Aluna čokolády

Tato tabulková čokoláda je naším absolutním triumfem. Pečlivě jí zpracováváme od bobu až po tabulku – proto bean to bar. Chceme Vám dopřát prvotřídní kvalitu a nezaměnitelnou chuť poctivé čokolády, proto jsme procestovali několik zemí Jižní a Střední Ameriky, abychom objevili ty správné čokoládové boby. Získali jsme je v Kolumbii, na rodinné farmě Juana Gonzálese. Každý člen této rodiny je hrdý na způsob ekologického a láskyplného pěstování bobů bez jakékoli chemie. 

Naladovka_Aluna_mlecna[3].jpg

Čokoládová harmonie chutí

Kousek po kousku jsme postupně dávali dohromady kombinaci různých ingrediencí, až jsme dosáhli vyvážené a smyslné chuti, kterou Vám představujeme v podobě Aluna bean to bar tabulkové čokolády. Podlehněte kouzlu a spojení kakaových bobů, mléka a prvotřídního kokosového cukru, který má ve srovnání s řepným i třtinovým cukrem vysoké hladiny minerálů a dalších živin. 

Naši jedinečnou Aluna bean to bar čokoládu zakoupíte v našich kamenných obchodech nebo prostřednictvím našeho e-shopu: https://eshop.prazskacokolada.cz/

 

Zdravé a povznášející mlsání Vám přeje tým Pražské čokolády