Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Blog 2 > Prožijte Valentýn s Pražskou čokoládou

Prožijte Valentýn s Pražskou čokoládouDatum konání:
14.2.2020
Datum ukončení:
16.2.2020

Připravili jsme pro Vás návrh na skvělou procházku, při které navštívíte nejen každý z našich obchodů, ale také krásná místa Prahy.

  • Trasa začíná v našem obchodě Karlova 3, kde se na cestu posilníte a zahřejete naší horkou čokoládou. Přes Karlův most, park Kampa a Újezd dojdete do našeho dalšího obchodu Thunovská 19, kde na Vás bude čekat 100g balení mandlí v mléčné čokoládě se skořicí. Poté, co přejdete o ulici dál, na Vás budou v Nerudově 19 čekat pralinky - konkrétně nové balení pralinek ve tvaru srdce, ve kterém mimo jiné najdete i novou černo-rybízovou ruby pralinku. V Nerudově 46 na Vás čeká dřevěná Krabička lásky s mandlemi v mléčné a hořké čokoládě se skořicí a v ruby čokoládě s malinovým prachem. Na závěr si budete moci vychutnat skvělou večeři pro dva v našem bistru. Bude na Vás čekat Plate to share“ - mix farmářských sýrů, pražská šunka, sušená rajčata, olivy, kapari, pomazánka, grissini a žitný chléb se 2 sklenky prosecca či vína a jako dezert výběr mezi jedním kouskem cheesecake či čokoládovým fondue s čerstvým ovocem.

 

Večeře - se vším
Večeře + fondue
Večeře + cheesecake

 

Celou trasu si můžete prohlédnout na https://goo.gl/maps/o4LtaGofxb6xnJCA9 .

Cena všech produktů včetně večeře je 1418,- Kč.

 

Pokud nejste na dlouhé procházky, můžete se projít na Malé straně od našeho obchodu v Thunovské 19, přes Nerudovu 19 a 46, až do našeho bistra na večeři. U kratší procházky si můžete vybrat ze tří variant:

 

Box s čokoládou

  • Za 1328,- Kč ve které najdete mix valentýnských produktů - jedno 100g balení mandlí v mléčné čokoládě se skořicí v Thunovské 19, jedno balení pralinek v Nerudově 19, jednu Krabičku lásky v Nerudově 46 a večeři pro dva v našem bistru (stejnou, jako u dlouhé verze trasy). Všechny produkty i večeře jsou v rámci akce za speciální cenu!
  • Za 878,- Kč ve které najdete mix valentýnských produktů - jedno 100g balení mandlí v mléčné čokoládě se skořicí v Thunovské 19, jedno balení pralinek v Nerudově 19 a jednu Krabičku lásky v Nerudově 46. Všechny produkty jsou v rámci akce se slevou 20%!
  • Za 850,- Kč s jedním 100g papírovým balením mandlí v mléčné čokoládě se skořicí v Thunovské 19, jedním balením pralinek v Nerudově 19 a večeří pro dva v našem bistru (stejnou, jako u dlouhé verze trasy). Všechny produkty i večeře jsou v rámci akce za speciální cenu!

Ke každému zakoupenému poukazu dostanete na prodejně v Nerudově 46 malé ruby srdíčko či malou horkou čokoládu zdarma! Sleva a akce na všechny produkty je pouze při zakoupení předem skrze náš e-shop.

 

Samotnou trasu si můžete prohlédnout na https://goo.gl/maps/UMS4GrZZpirBnGwV9 .

 

Nezapomněli jsme ani na verzi, v rámci které si můžete koupit a vychutnat skvělou večeři v našem bistru. Obsahuje Plate to share” pro dva - mix farmářských sýrů, pražská šunka, sušená rajčata, olivy, kapari, pomazánka, grissini a žitný chléb se 2 sklenkyprosecca či vína a jako dezert výběr mezi 1 kouskem cheesecake či čokoládovým fondue s čerstvým ovocem. Celá večeře je za speciální cenu 450,- Kč. Samotnou večeři za tuto cenu si bude možné si zakoupit celý víkend od 14. do 16. února 2020.

 

  • Všechny poukazy můžete zakoupit na našem e-shopu - konkrétně na https://eshop.prazskacokolada.cz/vyhledavani/?string=valentýn 
  • Na našem Facebooku probíhá až do 12.2.2020 soutěž o jednu dlouhou trasu (viz. 1. bod) zdarma. V případě, že vyhrajete a budete mít dlouhou trasu zakoupenou předem, Vám peníze vrátíme.
  • Současně - pokud si do půlnoci 11.2.2020 objednáte variantu, která obsahuje Krabičku lásky, vygravírujeme Vám na ní zdarma Vaše jméno/jména!
  • Všechny poukazy jsou platné od pátku 14.2. do neděle 16.2.2020.

Pralinka ve tvaru srdíčka