Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Blog 2 > Blog > Oslavte letošní Den matek čokoládovou výhrou!

Oslavte letošní Den matek čokoládovou výhrou!Další velká soutěž o lahodnou čokoládu je tu! Tentokrát poběží až do 8. 5. a můžete v ní vyhrát BALENÍ VŠECH 5 ČOKOLÁDOVÝCH MANDAL značky Steiner & Kovarik. Tedy pořádnou porci exkluzivní zdobené čokolády – a bude jen a jen na vás, zda se o ni podělíte se svou maminkou (když už se blíží ten Den matek), nebo s někým jiným.

V téhle soutěži vyhrává každý!

Nevěříte? Opravdu je to tak. Nejenže můžete vyhrát hlavní cenu, tedy kompletní sadu mandal z mléčné, hořké i bílé čokolády, ale cenu dostane skutečné každý registrovaný účastník soutěže. Co to bude? Nechte se překvapit, cena vás určitě potěší.

Pospěšte si, soutěž končí 8. 5.!

Do soutěže se můžete zapojit na naší soutěžní stránce. Vstup do losování je úplně jednoduchý a navíc úplně zdarma. Neváhejte a zkuste štěstí – je jen málo soutěží, ve kterých můžete tak snadno přijít k čokoládově sladké výhře. S exkluzivní čokoládou Steiner & Kovarik si můžete Den matek užít opravdu naplno!

CHCETE SE ZÚČASTNIT? KLIKNĚTE SEM!

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů