Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Blog 2 > Ctíme a uznáváme ekologii

Ctíme a uznáváme ekologiiS láskou a vášní vyrábíme nejen prvotřídní a kvalitní čokoládu z těch nejkvalitnějších ingrediencí, ale v naší rodinné firmě ctíme a vážíme si i přístupu k životnímu prostředí. Proto se i v rámci provozování našeho oblíbeného Bistra snažíme chovat maximálně šetrně.

Bistro.jpg

 

Uvědomujeme si, jaké zátěži je naše planeta denně ze strany nás lidí vystavována. Proto v našem Bistru nahrazujeme mnohé předměty denní spotřeby ekologickými substituty. Veškerá brčka, která u nás k našim vynikajícím nápojům dostanete, jsou z kukuřice a pití si poté zamícháte dřevěným míchátkem. Jídlo Vám zabalíme do krabiček z cukrové třtiny a k němu Vám přibalíme dřevěné, či kukuřičné příbory. Když se najíte přímo v našem bistru (a věřte, že si opravdu pochutnáte), nádobí umyjeme eko saponátem a žínkou z eko textilie a zbytečky zabalíme do pytlů z bio plastu.

A už tím, že k nám dorazíte a ochutnáte naše fantastické dobroty, podporujete malé farmáře, bio výrobce a kvalitní malé české firmy. My totiž věříme, že i běžné věci se dají dělat jinak a lépe.

Vězte, že milujeme, co děláme. A děláme, co milujeme. Navíc v souladu s přírodou