Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Blog 2 > NENECHTE SI ÚTĚK DO LEPŠÍ REALITY, PROTÉCT MEZI PRSTY! Tajemství naší horké čokolády….

NENECHTE SI ÚTĚK DO LEPŠÍ REALITY, PROTÉCT MEZI PRSTY! Tajemství naší horké čokolády….Pokud jste někdy navštívili naše prodejny, tak si jistě vybavíte sladkou vůni, která Vás strhne do čokoládové atmosféry, hned jak vejdete dovnitř.
Zavřete oči a představte si vůni sladkého tropického ovoce, která vám rozzáří úsměv na tváři, stejně jako slunce odrážející se od hladiny moře. Ať chcete nebo ne, tento sladký sen vás potká kdykoliv se rozhodnete jen nakouknout do jakékoli z našich prodejen.

Tak přesně za tento zážitek může jediné, naše horká čokoláda. Nepoužíváme předpřipravené směsi nebo hmotu. Naše horká čokoláda je připravená jen s jen z pravé hořké a mléčné čokolády rozehřáté ve smetaně. Jednotný recept a láska, se kterou ji připravují všichni naši prodejci, vám zajistí pokaždé stejně silný a jedinečný zážitek. Ať už vás do našich obchodů pod Pražským hradem nebo v Karlově ulici u Staroměstského náměstní zavede zvědavost nebo chuť, vždy garantujeme byť malý, tak přesto silný útěk od reality, který vám vykouzlí úsměv na rtech.

Dokážete si představit, že byste tento zážitek mohli mít přímo u Vás doma?

My ano! A proto jsme si pro Vás připravili domácí balení našich kousků horké čokolády. Oba druhy, jak mléčnou, tak hořkou čokoládu najdete na našem eshopu www.eshop.prazskacokolada.cz . Speciální recept, na stejně tak kouzelnou horkou čokoládu, jako najdete v našich prodejnách jsme vám odhalili na zadní straně balení. Jediné co je na vás, je připravit ji s tak velkou láskou, jako to děláme my :)
Samozřejmě jsme se nedrželi při zemi a máme pro vás i kilová balení, se kterými dokážete udělat tu nejsladší domácí party. Ať už svým přátelům horkou čokoládu naservírujete jako dezert nebo se rozhodnete připravit čokoládové fondue, v obou případech vytvoříte jedinečný zážitek. I s tím vám můžeme trochu pomoct, a proto doporučujeme ideální čokoládovou fontánu, kterou můžete vybírat třeba na Biano.cz, kde najdete všechny druhy na jednom místě.


Ani tohle, ale není konec. Již brzy pro vás máme další překvapení, které vám svět doslova zabarví do růžova i bez růžových brýlí. Sledujte naše sociální sítě, ať vám tahle růžově sladká novinka neuteče.