Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Blog 2

Blog 2


Štítky:

Globuli Carolini v novém balení

Globuli_Carolini

Luxusní pralinky dle tajného originálního receptu, Globuli Carolini, čili Karlovy koule, jsou nyní k dostání kromě koženého sáčku také v papírovém balení po sedmi kusech. V loňském roce uvedl u příležitosti sedmistého výročí narození Karla IV. renomovaný český výrobce Pražská čokoláda na trh novou maxipralinku Globuli Carolini.

Více

Autor: Denisa Nechvátalová Publikováno 21. 2. 2017 7:03

Pražská čokoláda a film Balerína

balerina

Po úspěšném uvedení filmu Fantastická zvířata a kde je najít, se Pražská čokoláda stala partnerem české slavnostní premiéry filmu Balerína. Hlavní dějová linie animovaného filmu se odehrává v romantické Paříži, kam se hlavní hrdinka, osiřelá Félicie, vydává splnit si svůj sen stát se baletkou.

Více

Autor: Tereza Bass Publikováno 29. 1. 2017 13:49

Mandala moudrosti s vločkami stříbra

Pražská čokoláda představuje novinku – Mandalu moudrosti. Stávající nabídku mandal lásky, štěstí, zdraví a hojnosti doplňuje další, tentokrát mandala symbolizující životní zkušenost, poznání, prozíravost a uvážlivost. Základem Mandaly moudrosti je 53% hořká čokoláda bez cukru, na jejíž chuti je absence sacharózy téměř neznatelná.

Více

Autor: Denisa Nechvátalová Publikováno 15. 12. 2016 16:32

Golf and Beauty Tour v Dubaji

20. listopadu jsme se v prostředí nádherného dubajského golfového resortu měli jako partner možnost zúčastnit dubajské části Golf and Beauty Tour 2016. V rámci této prestižní akce, která propojuje svět krásy se světem populárního sportu gentlemanů, mohli účastníci akce ochutnat naši horkou čokoládu a řadu čokoládových delikates. Akce byla součástí propagace naší nové prodejny v dubajském obchodním centru Ibn Battuta Mall.

Více

Autor: Denisa Nechvátalová Publikováno 6. 12. 2016 14:19

Vánoční trhy s Pražskou čokoládou

I v letošním roce nás již tradičně můžete najít na vánočních stáncích. Užijte si předvánoční atmosféru s šálkem naší lahodné horké čokolády, označené magazínem Zen za „nejlepší v Praze“ či si vyberte sladký dárek pro sebe či své blízké z široké nabídky našich vysoce kvalitních produktů. Naše stánky najdete na Staroměstském, Václavském náměstí a Pražském hradě.

Více

Publikováno 2. 12. 2016 14:18

Pražská čokoláda expanduje do Dubaje

Datum konání: 15. 9. 2016 - 1. 12. 2016

Naše společnost, ryze česká rodinná firma Pražská čokoláda, která v letošním roce slaví 11 let své existence, právě otevřela v Dubaji svou první zahraniční pobočku, a to sice v prestižní, egyptské části známého obchodního centra IBN Battuta, pojmenovaného podle slavného cestovatele.

Více

Autor: Denisa Nechvátalová Publikováno 15. 9. 2016 8:51

Ochutnávky v legendárním hračkářství Hamleys

Datum konání: 19. 8. 2016

hamleys

Chcete si kvalitně zamlsat v prostředí ráje hraček? V legendárním britském hračkářství Hamleys Praha, na Příkope 14, nyní probíhají každou sobotu od 12:00 do 18:00 pravidelné ochutnávky našich produktů, mezi kterými nebude samozřejmě chybět ani náš bestseller - mandle v čokoládě skořicové příchutě.

Více

Autor: Denisa Nechvátalová Publikováno 20. 8. 2016 8:49

Opět bodujeme v prestižní Great Taste Awards!

Datum konání: 1. 8. 2016

Pražská čokoláda opět zabodovala v prestižní soutěži Great Taste Awards 2016! I v letošním roce jsme do největší a nejprestižnější soutěže gastronomických specialit na světě GREAT TASTE AWARDS 2016 zaslali naše čokoládové delikatesy. S radostí oznamujeme, že zlatou hvězdu Great Taste 2016 obdržely naše, mezi klienty tolik oblíbené, skořicové mandle a svůj loňský úspěch obhájil i Český nugát!

Více

Publikováno 1. 8. 2016 10:07

Charitativní akce Sladký život pro Adélku

Datum konání: 5. 7. 2016

Adelka

Kupte si milkshake se zmrzlinou a přispějte na charitu pro Adélku. Adélka je 3 letá holčička, která trpí závažným a velmi vzácným metabolickým onemocněním. O Adélku se stará maminka samoživitelka s minimálním příjmem, která má zároveň ve své péči další dvě dcery. Milkshake můžete zakoupit v v našem bistru Prague Chocolate Cafe and Bistro v Nerudově ulici 44, v Praze, za 85 Kč. Cena 3 milkshaků = 1 den speciální výživy, kterou Adélka nutně potřebuje.

Více

Autor: Denisa Nechvátalová Publikováno 4. 7. 2016 10:07

Pražská čokoláda získala Certifikát výjimečnosti

Datum konání: 1. 6. 2016

Pražská čokoláda se může pochlubit dalším oceněním, které jí bylo uděleno největším cestovatelským portálem TripAdvisor. Je jím Certifikát výjimečnosti, jenž jsme si zasloužili na základě 118 pozitivních recenzí od cestovatelů z celého světa. Díky hodnocení nejen zahraničních, ale i českých zákazníků, je v tuto chvíli Pražská čokoláda na 3. místě z 306 nakupovacích zařízení v Praze.

Více

Autor: Tereza Bass Publikováno 29. 5. 2016 8:33