Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O nás > Blog 2

Blog 2


Štítky:

Čokoláda v harmonii posvátné geometrie

Posvátná geometrie je všude kolem nás, je základním jazykem vesmíru. Všechno z ní vychází a její jednoduché zákonitosti vytvářejí realitu kolem nás. Najdeme ji v každém živém tvoru, květu, uspořádání molekul, prvků a samozřejmě napříč vesmírem v uspořádání galaxií nebo oběžných drah planet. Dokonalou, až povznášející harmonii chutí, objevíte také v každém kousku naší čokolády.

Více

Publikováno 7. 12. 2018 20:17

Zajímavosti z našich zahraničních obchodů

Co se u nás děje na poli zahraničního obchodu? Je toho hodně a vše se dozvíte v našem článku!

Více

Autor: AS Publikováno 28. 11. 2018 16:01

Již počtvrté jsme ovládli Great Taste!

Po předchozích úspěších z minulých let, kdy jsme si odnesli mezinárodní ocenění Great Taste  za naše beststellery, Mandle v hořké čokoládě s čili a solí, Mandle v mléčné čokoládě se skořicí a několik hvězd za Český nugát, jsme se rozhodli v letošním roce vsadit na jednu z našich novinek.

Více

Autor: Tereza Bass Publikováno 2. 8. 2018 19:30

Naše první bean to bar čokoláda!

Naše čokoládové portfolio je bohatší o exkluzivní novinku – rozšířili jsme ho o jedinečnou bean to bar čokoládu, jejíž exotická chuť vás přenese až do Latinské Ameriky.

Více

Autor: TB Publikováno 24. 5. 2018 10:33

Představujeme limitovanou edici čokolády s designem od Joe Muczka Jr.

Spojením tradiční chuti naší autentické čokolády a originálního uměleckého designu od uznávaného umělce Joe Muczka Jr. vznikla limitovaná edice čokolád Chocolate design by Joe Muczka. Edice, která zaujme všechny vaše smysly.

Více

Publikováno 2. 5. 2018 13:59

Stěhujeme se

Po třech letech rozdávání radosti v naší malé čokoládové prodejně v Železné 2, jsme se rozhodli přestěhovat se o pár ulic dále, do prostoru o kapku většího. Od 1. března nás najdete na nové adrese!

Více

Autor: TB Publikováno 19. 2. 2018 14:53

Český trdelník v Ománu

Tradiční český trdelník si můžou vychutnat už i v Ománu!

Více

Autor: Tereza Bass Publikováno 29. 1. 2018 20:12

Otevření nové pobočky v Ománu

Naše nová prodejna v Muscat Grand Mall

Dne 23. května jsme slavnostně otevřeli naši novou pobočku na Středním východě. Po obchodním centru IBN Battuta v Dubaji v r. 2016 se naší další lokalitou stal Muscat Grand Mall v Ománu.

Více

Publikováno 9. 6. 2017 14:18
Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Rebrand Steiner a Kovarik

nove logo

Před dvanácti lety začala Silvie Steinerová budovat svůj čokoládový sen pod názvem Pražská čokoláda. Když jí do života vstoupil životní partner Petr Kovařík, vytvořili společně značku Steiner & Kovarik. Dnes, kdy firma zdárně expanduje s českými čokoládami na mezinárodní trhy (SAE, Omán...), jsme se rozhodli, že budeme vystupovat pod názvem Steiner & Kovarik by Prague Chocolate.

Více

Publikováno 5. 4. 2017 17:25

Velikonoce od Steiner & Kovarik

velikonocni_vajicka

V rámci velikonoční nabídky jsme pro naše zákazníky připravili celou řadu lahodných čokoládových produktů. Ať už se jedná o barevná velikonoční vajíčka, zlaté či barevné mandle v elegantních plastových pouzdrech či obří čokoládu s králíčkem a nápisem Happy Easter, vše nyní najdete v našich kamenných obchodech a také na eshopu.

Více

Autor: Denisa Nechvátalová Publikováno 18. 3. 2017 8:51