Česky English Deutsch Polski
Drobečková navigace

Úvod > Naše čokoláda > Bean to bar

Bean to bar

Pravé boby se nezapřou!

Bean to bar je naším triumfem mezi tabulkovými čokoládami. Vyrábíme ji z pečlivě vybraných čokoládových bobů (špičkové kvality až z Kolumbie), sladíme kokosovým cukrem a její originální česká receptura vás zaručeně okouzlí! Na své si totiž přijdou milovníci hořké i mléčné čokolády.

kakaovnik_naladovka.jpg
Naladovka_Aluna_mlecna[1].jpg

Ryze originální tabulková čokoláda.

S čokoládou Bean to bar jsme si splnili sen. Sen o vytvoření 100% originální čokolády přesně podle našich představ. Procestovali jsme hned několik zemí Jižní a Střední Ameriky, abychom objevili ty správné čokoládové boby. Čokoládové boby, které si zamilujeme nejen my, ale i naši zákazníci z celého světa. Ta cesta sice byla dlouhá, ale nakonec jsme v Kolumbii našli přesně ty boby, jaké si naši zákazníci zaslouží.

Abychom zvýraznili originalitu Bean to bar a zároveň dali najevo krásu celého jejího příběhu, zdobí její papírový obal nádherný motiv kolibříka.

Srdečné pozdravy z Kolumbie

Pro výrobu této čokolády vybíráme jen prvotřídní kolumbijské kakaové boby z rodinné farmy Juana Gonzálese. Každý člen této rodiny je hrdý na způsob pěstování jejich bobů – ekologicky, bez použití chemie a s láskou. Takže jsme si hned porozuměli. :-)

A ještě něco: Bean to bar nesladíme klasickým cukrem, ale kokosovým. Ten je mnohem zdravější – kupříkladu obsahuje spousty minerálních látek, které prospívají tělu i mysli.

Kokosovy_cukr_naladovka.jpg
shutterstock_111174209.jpg

Jaká Vám chutná nejvíce?

Bean to bar vyrábíme z 80% hořké nebo 60% mléčné čokolády. Záleží tedy pouze na vás, kterou z nich si zamilujete. Jen doplníme, že právě díky použití kokosového cukru namísto klasického si můžete vychutnat čokoládu vskutku neotřelé chuti.