Česky English Deutsch Polski
Drobečková navigace

Úvod > Naše čokoláda > Bean to bar

Bean to bar

Odměňte své chuťové buňky něčím jedinečným

 

Hrdě představujeme nejvýše oceněnou bean to bar čokoládu v Česku – Aluna 44% mléčná čokoláda získala stříbro na světové International Chocolate Award a Great Taste. Oceněné Gtreat Taste jsou i Aluna 66 % a Aluna 44 = s kokosovým mlékem.

Bean to bar je naším triumfem mezi tabulkovými čokoládami. Vyrábíme ji z pečlivě vybraných čokoládových bobů špičkové kvality, které dovážíme přímo z Kolumbie.

K vyladění jedinečné podmanivé chuti našich Aluna bean to bar čokolád používáme kokosový cukr a originální recepturu, která vás zaručeně okouzlí! Na své si přijdou nejen milovníci hořké a mléčné čokolády ale i opravdoví gurmáni.

 

Bean to bar čokoláda kokosový cukr.jpg
vyroba cokolady_bean to bar.jpg

Ryze originální tabulková čokoláda.

S čokoládou Bean to bar jsme si splnili sen. Sen o vytvoření 100% originální čokolády přesně podle našich představ. Procestovali jsme hned několik zemí Jižní a Střední Ameriky, abychom objevili ty správné čokoládové boby. Čokoládové boby, které si zamilujeme nejen my, ale i naši zákazníci z celého světa.

Cesta sice byla dlouhá, avšak plná inspirace a poznání a na jejím konci jsme v Kolumbii našli přesně ty boby, jaké si naši zákazníci zaslouží.

Srdečné pozdravy z Kolumbie

Pro výrobu této čokolády vybíráme jen prvotřídní kolumbijské kakaové boby z rodinné farmy Juana Gonzálese. Každý člen této rodiny je hrdý na způsob pěstování jejich bobů – ekologicky, bez použití chemie a s láskou. Takže jsme si hned porozuměli. :-)

A ještě něco: Bean to bar nesladíme klasickým cukrem, ale kokosovým. Ten je mnohem zdravější – kupříkladu obsahuje spousty minerálních látek, které prospívají tělu i mysli.

kakaovnik_naladovka.jpg
Discover chocolate taste as unique as the hummingbird.jpg

Objevte chuť čokolády jedinečnou jako kolibřík

Naši čokoládu Alunu vyrábíme z 88%, 77% a 66% hořké čokolády anebo z 55% a 44% mléčné čokolády, což otevírá tuto řadu čokoholikům, ale i opravdovým gurmánům.

Navíc jsme vyvinuli mléčnou čokoládu pro vegany, a to s kokosovým mlékem namísto klasického živočišného.

Kokosový cukr, kterým sladíme namísto bílého či třtinového, dělá tento produkt ještě atraktivnější a hlavně zdravější, a vy si tak můžete užít zdravou čokoládu bez výčitek. Kakao je totiž superpotravina a my děláme vše proto, abychom tuto kvalitu nezničili.

Abychom vyzdvihli originalitu a jedinečnost našich bean to bar čokolád a našeho příběhu jako takového, zvolili jsme pro obal Aluna čokolád charakteristický stylový prvek – motiv jedinečného druhu – kolibříka.

Jméno samo – Aluna, znamená v jazyce Kogi „spirituální síla“.